به قلم مدیر مسئول
 
حفظ جان مهمتر است یا تأمین نان؛ هر دو!؟

سرمقاله/ محمدمهدی جعفری زاده

12345678910...
تحلیل خبر
 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: سه بودجه برای تحقق زیست‌بوم اشتغال نیاز است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در دولت سیزدهم نگاه زیست‌بومی به مقوله اشتغال وجود دارد و این زیست‌بوم با همکاری و هماهنگی دستگاه‌ها طراحی شده که برای تحقق آن نیاز به سه بودجه در سال ۱۴۰۱ داریم.+ تحلیل خبر

12345678910...
ارتباط با ما

آدرس :

شيراز - خيابان نادر - نبش پارك انقلاب - مجتمع رز - طبقه اول - واحد 14

تلفن دفتر مرکزی: 32344772 - 071

 شماره فكس: 32344771 - 071

آدرس دفتر كازرون:

كازرون - خيابان قدمگاه - دفتر روزنامه طلوع

تلفن دفتر كازرون: 42229246 - 071

پست الكترونيك:

toloudaily@gmail.com

به وب سايت روزنامه طلوع خوش آمدید

 

دوشنبه 11 مرداد 1395 46 : 17 تعداد بازدید ها : 2547 کد خبر : 11917

پیشرفت 96 درصدی پروژه مخازن فولادی دیلم

0

به گزارش دریافتی روزنامه طلوع از دیلم، معاون...

به گزارش دریافتی روزنامه طلوع از دیلم، معاون عمرانی وبرنامه ریزی فرماندار در نشست با مدیر سایت کارفرمای شرکت پتروامید آسیا گفت: این پروژه ملی از دیگر افتخارات جمهوری اسلامی می باشد که به دست توانای مهندسان ایرانی انجام شده و درآینده ای نزدیک به بهره برداری خواهد رسید .
وی گفت :این پروژه هدیه ای بزرگ درسال اقتصاد مقاومتی ،اقدام وعمل است که با حمایت دولت تدبیر و امید به ایرانیان وبویژه مردم شهرستان دیلم  اهدا خواهد شد.
معاون برنامه ریزی اظهارداشت : شرکت پتروامید آسیا درحوزه استحفاظی شهرستان دیلم قرار دارد و با تعامل و همکاری و هماهنگی که بین این شرکت و مجموعه دولت درشهرستان وجود دارد امیدواریم شاهد بهترین خدمات به نظام جمهوری اسلامی باشیم .
طاهری گفت: مخازن فولادی دیلم با هدف ظرفیت سازی برای ذخیره‌سازی ١٠ میلیون بشکه نفت توسط شرکت پتروامیدآسیا ( زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری امید )در حال اجرا و تا به حال  بیش از96درصد پیشرفت داشته است.
معاون فرماندار دیلم با اشاره به توجه این دولت بر بومی گرایی تاکید داشت: این شهرستان دارای نیروهای تحصیلکرده، مستعد، متخصص وباتجربه درحوزه نفت وگاز؛ همچنین دارای نیروهای بومی دلسوز،آشنا با منطقه وهمیشه دردسترس می باشد.
کریم خلیفه لیراوی بخشدار امام حسن گفت: به کارگیری نیروی بومی درشرکتها از نظراقتصادی نیز به صرفه می باشد .
وی گفت: در حوزه این بخش، شرکت های نفت فلات قاره ،پتروامید و تهران جنوب مستقرمی باشند و یکی از درخواستهای مردم ونمایندگان اشتغال جوانان می باشد که ان‌شاءا.. قولهایی که از ناحیه این شرکت ها داده شده عملیاتی شوند و مردم آنها را لمس کنند.
خلیفه لیراوی اظهار داشت: مردم شهرستان دیلم و روستاهای اطراف انسانهای نجیب، خوب، بدون حاشیه وکمک یار این مجموعه ها بودند وخواهند بود پس باید قدر چنین مردمی را دانست و به پاس امنیتی که به کمک دولتمردان برای این منطقه ایجاد کردند به خواسته هایشان باید لبیک گفت .
سلمانی مدیرسایت کارفرمای شرکت پتروامیدآسیا گفت: مخزن 10میلیون بشکه ای نفت باجدیدترین تکنولوژی روزتوسط مهندسان داخلی انجام شده وپیشرفت 96درصدی داشته است .
وی اظهارداشت : برای این پروژه ملی 6000میلیارد ریال هزینه گردیده وان‌شاءا... این پروژه ظرف 50 روز آینده با حضور معاون رئیس جمهور،وزیرنفت و مسئولین استانی و شهرستانی طی آیینی افتتاح خواهد شد .
سلمانی با تاکید بر اتکا به نیروهای داخلی اظهار داشت :مسئولین شهرستان دیلم از شروع این پروژه تا به حال کمک های بزرگی به این مجموعه کرده اند .
مدیر سایت گفت: هدف این شرکت اشتغالزایی نیروهای بومی می باشد وهیچگونه مدیر پروازی و مستقر در این شرکت نخواهیم داشت؛ همچنین بیش از50درصد ازنیروها در این شرکت بومی گمارده می شوند .
وی بیان کرد: روزانه بیش از یک میلیون بشکه نفت از این شرکت صادر خواهد شد .
 سلمانی گفت: پروژه احداث مخازن ذخیره سازی دیلم طی قراردادی در سال 1389 میان شرکت پتروامید آسیا (به عنوان سرمایه گذار و مالک طرح) و شرکت ملی نفت ایران (به عنوان اجاره کننده مخازن) منعقد شد.

  ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق برای وب سایت طلوع نیوز محفوظ می باشد.

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس