به قلم مدیر مسئول
 
حفظ جان مهمتر است یا تأمین نان؛ هر دو!؟

سرمقاله/ محمدمهدی جعفری زاده

12345678910...
تحلیل خبر
 
استاندار کربلا پذیرش زائر در عاشورا را هم ممنوع کرد

با شیوع کرونا در عراق، استاندار کربلا از عدم پذیرش زائر به این شهر در دهه اول محرم و به‌ویژه عاشورای حسینی، مطابق با دستور مراجع خبر داد. او پیش‌تر درباره مراسم روز عرفه هم گفته بود که امکان پذیرش زائر در این روز وجود ندارد.تحلیل 

12345678910...
ارتباط با ما

آدرس :

شيراز - خيابان نادر - نبش پارك انقلاب - مجتمع رز - طبقه اول - واحد 14

تلفن دفتر مرکزی: 32344772 - 071

 شماره فكس: 32344771 - 071

آدرس دفتر كازرون:

كازرون - خيابان قدمگاه - دفتر روزنامه طلوع

تلفن دفتر كازرون: 42229246 - 071

پست الكترونيك:

toloudaily@yahoo.com

به وب سايت روزنامه طلوع خوش آمدید

 

جمعه 10 مرداد 1399 32 : 20 تعداد بازدید ها : 8 کد خبر : 20268

در یکصد و چهل و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز مصوب شد؛ اجرای طرح امکان‌سنجی و برنامه‌ریزی فیزیکی شهربازی بزرگ شیراز

0

اعضای شورای اسلامی شهر شیراز طرح امکان‌سنجی و برنامه‌ریزی فیزیکی شهربازی بزرگ شیراز با وسعت 30 هکتار در اراضی 202 هکتاری انجیره را به تصویب رساندند.

اعضای شورای اسلامی شهر شیراز طرح امکان‌سنجی و برنامه‌ریزی فیزیکی شهربازی بزرگ شیراز با وسعت 30 هکتار در اراضی 202 هکتاری انجیره را به تصویب رساندند.
به گزارش روزنامه طلوع به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، در یکصد و چهل و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز نامه شهرداری شیراز در خصوص طرح امکان‌سنجی و برنامه‌ریزی فیزیکی شهربازی بزرگ شیراز با وسعت 30 هکتار در اراضی 202 هکتاری انجیره مطرح و با اعلام رأی موافق اعضا به تصویب رسید. به این ترتیب شهرداری شیراز مکلف شد ظرف مدت یک ماه موضوع 50 هکتار دیگر را تعیین تکلیف کند.
در ادامه این جلسه نامه فرمانداری شیراز، مبنی بر ایراد به مصوبه ایجاد واحدهای تجاری بازارچه هنر با مال‌الاجاره 50 درصد مبلغ اجاره بهاء کارشناسی برای مدت دو سال بررسی و مقرر شد شورای اسلامی شهر شیراز ظرف مدت دو هفته جلسه‌ای با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری و شهرداری شیراز تشکیل داده و نسبت به رفع ابهام مصوبه مذکور اقدام کرده و پس از بررسی مجدد به صحن شورا ارجاع شود.
لایحه شهرداری شیراز مبنی بر اصلاح مصوبه «دستورالعمل تشویقی، نوسازی بافت‌های فرسوده» دیگر موضوع مورد بررسی در این جلسه بود که با کسب آراء لازم و با لحاظ اصلاحات لازم به تصویب رسید.
طرح کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورا در خصوص تهیه لایحه دستورالعمل حمایت از کسب‌وکارهای نوپا و استارتاپ‌ها در حوزه فناوری اطلاعات در ادامه جلسه فوق مورد بررسی قرار گرفت و با تصویب این طرح شهرداری شیراز مکلف شد ظرف مدت دو هفته لایحه دستورالعمل حمایت از کسب‌وکارهای نوپا و استارتاپ‌ها در حوزه فناوری اطلاعات را تهیه و به شورا ارائه کند.
دیگر طرح کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورا در خصوص طرح ارائه قابلیت‌های هوشمندسازی شهر بود که مقرر شد موضوع جهت بررسی مجدد به کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورا بازگردانده شود.
نامه رئیس امور مالی شورا درخصوص تفریق بودجه سال 1398 شورای اسلامی شهر شیراز دیگر دستور این جلسه بود که از سوی اعضای شوری شهر شیراز بررسی شد و با تفریق بودجه 48 میلیارد و 300 میلیون ریالی سال 1398 شورای اسلامی شهر شیراز مبنی بر هزینه کرد قطعی مبلغ 29 میلیارد و 568 میلیون و 189 هزار و 408 ریال و مبلغ 18 میلیارد و 731 میلیون و 810 هزار و 592 ریال کاهش نسبت به هزینه مصوب و به شرح یک جلد دفترچه پیوست ممهور به مهر شورا به تصویب رسید.
لایحه شهرداری شیراز درباره تغییر پهنه محدوده شهرک شهید بهشتی از R111 (مسکونی دو طبقه) به R121 (مسکونی سه طبقه) موضوع مطروحه دیگر جلسه یکصد و چهل و سوم بود که به این ترتیب تغییر ضابطه پهنه محدوده شهرک شهید بهشتی از R111(مسکونی دو طبقه) به R121(مسکونی سه طبقه) به شرح نقشه پیوست ممهور به مهر شورا به تصویب
رسید.
اما لایحه دیگر شهرداری شیراز مبنی بر اصلاح مبلغ کل سرمایه‌گذاری پروژه مجتمع مسکونی- تجاری گلستان حائز رأی قانونی نشد و لایحه فوق بایگانی شد.

  ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق برای وب سایت طلوع نیوز محفوظ می باشد.

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس