روزنه امروز، افق فردا
به قلم: محمدمهدی جعفری زاده
12345678910...

به وب سايت روزنامه طلوع  خوش آمدید

امروز چهار شنبه 21 بهمن 1394   برابر با  :    10/2/2016  میلادی    مصادف با :    1437/5/0  قمری
شرايط و چگونگي تقسيط بدهي قبوض مشتركين همراه اول

مشترکين تلفن همراه که مبلغ قبض آنها بيش از 500 هزار ريال بوده و تلفنشان قطع بدهي شده است؛...
شرايط و چگونگي تقسيط بدهي  قبوض مشتركين همراه اول

مشترکين تلفن همراه که مبلغ قبض آنها بيش از 500 هزار ريال بوده و تلفنشان قطع بدهي شده است؛ جهت پرداخت مبلغ بدهي به ‌صورت تقسيط (بدون ارائه چک يا سفته) مي‌توانند به اداره امور مشترکين و متقاضیان تلفن همراه استان فارس مراجعه كنند.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان فارس با اعلام مطلب فوق گفت: پس از پرداخت نخستين قبض تقسيط شده و واريز مبلغ به حساب شرکت ارتباطات سيار ايران، تلفن مذکور به‌صورت خودکار (بدون نياز به مراجعه) وصل مي‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان فارس، عبدالعظیم قنبریان افزود: مشترکين تلفن همراه بايد پس از دريافت قبوض، اقساط را براساس تاريخ مندرج برروي قبض و بدون تاخير پرداخت كنند.

قنبریان اظهار داشت:درصورت عدم حضور مشترک، بستگان درجه اول ايشان مي‌توانند در شیراز به اداره امور مشترکين و متقاضیان تلفن همراه استان فارس واقع در بولوار مدرس و در شهرستانها به اداره مخابرات همان شهرستان مراجعه و با تکميل فرم مربوطه و ارائه مدارک لازم ( اصل و تصوير شناسنامه) مراجعه‌کننده (پدر، خواهر، برادر، مادر، همسر، فرزند) جهت تقسيط اقدام كنند.

مدیرعامل شرکتمخابرات استان فارس تاکید کرد: با توجه به اينکه هر مشترک در طول سال تنها يکبار مجاز  به تقسيط است، لذا در صورت اعمال شرايط تقسيط و عدم رضايت مشترک، سابقه براي مشترک منظور خواهد شد و ترتيب پرداخت اقساط در سررسيدهاي تعيين شده الزامي است در غير اين صورت مراحل تقسيط متوقف و ارتباط تلفن همراه نیز قطع مي‌شود.

وی تصریح کرد: درصورتي که مشترک يکي از اقساط را در مهلت مقرر پرداخت نكند، تلفن همراه مربوطه به علت عدم پرداخت قسط قطع گرديده و با پرداخت قبض مورد نظر و به شرط وصول مبلغ، بصورت خودکار مجددا وصل خواهد شد و درصورتي که مشترک براي بار دوم قسط تلفن همراه را به موقع پرداخت نكند، مشمول قطع تسويه حساب شده و در اين حالت براي وصل مجدد نياز به پرداخت کليه اقساط به صورت يکجا است.   

کد خبر : 603  

هنوز نظری برای این خبر درج نشده است


نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :