وب سایت طلوع نیوز
به قلم مدیر مسئول
ستایش بی عقلی، خود، بی عقلی است
انسان برای هر هدفی - ولو مقدس ترین هدف - اگر دست به حرکت های احساسی، شلوغ بازی و خلاف عقل و منطق بزند، هدفی کور را انتخاب کرده است و...
12345678910...
ارتباط با ما

آدرس :

شيراز - خيابان نادر - نبش پارك انقلاب - مجتمع رز - طبقه اول - واحد 14

تلفن دفتر مرکزی: 2344772 - 0711

 شماره فكس: 2344771 - 0711

آدرس دفتر كازرون:

كازرون - خيابان قدمگاه - دفتر روزنامه طلوع

تلفن دفتر كازرون: 2229246 - 0721

پست الكترونيك:

Tolou2@yahoo.com

امروز یکشنبه 12 اردیبهشت 1395   برابر با  :    1/5/2016  میلادی    مصادف با :    1437/7/22  قمری
شرايط و چگونگي تقسيط بدهي قبوض مشتركين همراه اول

مشترکين تلفن همراه که مبلغ قبض آنها بيش از 500 هزار ريال بوده و تلفنشان قطع بدهي شده است؛...
شرايط و چگونگي تقسيط بدهي  قبوض مشتركين همراه اول

مشترکين تلفن همراه که مبلغ قبض آنها بيش از 500 هزار ريال بوده و تلفنشان قطع بدهي شده است؛ جهت پرداخت مبلغ بدهي به ‌صورت تقسيط (بدون ارائه چک يا سفته) مي‌توانند به اداره امور مشترکين و متقاضیان تلفن همراه استان فارس مراجعه كنند.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان فارس با اعلام مطلب فوق گفت: پس از پرداخت نخستين قبض تقسيط شده و واريز مبلغ به حساب شرکت ارتباطات سيار ايران، تلفن مذکور به‌صورت خودکار (بدون نياز به مراجعه) وصل مي‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان فارس، عبدالعظیم قنبریان افزود: مشترکين تلفن همراه بايد پس از دريافت قبوض، اقساط را براساس تاريخ مندرج برروي قبض و بدون تاخير پرداخت كنند.

قنبریان اظهار داشت:درصورت عدم حضور مشترک، بستگان درجه اول ايشان مي‌توانند در شیراز به اداره امور مشترکين و متقاضیان تلفن همراه استان فارس واقع در بولوار مدرس و در شهرستانها به اداره مخابرات همان شهرستان مراجعه و با تکميل فرم مربوطه و ارائه مدارک لازم ( اصل و تصوير شناسنامه) مراجعه‌کننده (پدر، خواهر، برادر، مادر، همسر، فرزند) جهت تقسيط اقدام كنند.

مدیرعامل شرکتمخابرات استان فارس تاکید کرد: با توجه به اينکه هر مشترک در طول سال تنها يکبار مجاز  به تقسيط است، لذا در صورت اعمال شرايط تقسيط و عدم رضايت مشترک، سابقه براي مشترک منظور خواهد شد و ترتيب پرداخت اقساط در سررسيدهاي تعيين شده الزامي است در غير اين صورت مراحل تقسيط متوقف و ارتباط تلفن همراه نیز قطع مي‌شود.

وی تصریح کرد: درصورتي که مشترک يکي از اقساط را در مهلت مقرر پرداخت نكند، تلفن همراه مربوطه به علت عدم پرداخت قسط قطع گرديده و با پرداخت قبض مورد نظر و به شرط وصول مبلغ، بصورت خودکار مجددا وصل خواهد شد و درصورتي که مشترک براي بار دوم قسط تلفن همراه را به موقع پرداخت نكند، مشمول قطع تسويه حساب شده و در اين حالت براي وصل مجدد نياز به پرداخت کليه اقساط به صورت يکجا است.   

کد خبر : 603  

هنوز نظری برای این خبر درج نشده است


نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :  

تمام حقوق برای وب سایت طلوع نیوز محفوظ می باشد.

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس