به قلم مدیر مسئول
 
اهداف پنهان و پیدای آمریکا و متحدانش از حمله به سوریه

همه کسانی که با «سیاست» به‌صورت تخصصی و یا تجربی و مطالعات فراگیر، آشنا هستند می‌دانند که تحریم‌های سیاسی دولت‌ها در سراسر جهان دارای اهدافی است که همه‌ی آن‌ها را به‌صورت برهنه و عریان بیان نمی‌کنند؛ بلکه معمولاً اهداف اصلی و پنهان در پشت اهداف بیان شده را مستور نگه می‌دارند...

12345678910...
تحلیل خبر
 
کدام خودروها امسال معاینه فنی می‌شوند؟

پلیس راهنمایی و رانندگی موظف به اعمال قانون خودروهایی است که بر اساس قانون، باید گواهینامه معاینه فنی اخذ کنند؛ اما کدام خودروها ملزم به اخذ این گواهینامه هستند؟

12345678910...
ارتباط با ما

آدرس :

شيراز - خيابان نادر - نبش پارك انقلاب - مجتمع رز - طبقه اول - واحد 14

تلفن دفتر مرکزی: 32344772 - 071

 شماره فكس: 32344771 - 071

آدرس دفتر كازرون:

كازرون - خيابان قدمگاه - دفتر روزنامه طلوع

تلفن دفتر كازرون: 42229246 - 071

پست الكترونيك:

toloudaily@yahoo.com

به وب سايت روزنامه طلوع خوش آمدید

 

چهار شنبه 27 مهر 1390 36 : 16 تعداد بازدید ها : 1785 کد خبر : 603

شرايط و چگونگي تقسيط بدهي قبوض مشتركين همراه اول

مشترکين تلفن همراه که مبلغ قبض آنها بيش از 500 هزار ريال بوده و تلفنشان قطع بدهي شده است؛...

مشترکين تلفن همراه که مبلغ قبض آنها بيش از 500 هزار ريال بوده و تلفنشان قطع بدهي شده است؛ جهت پرداخت مبلغ بدهي به ‌صورت تقسيط (بدون ارائه چک يا سفته) مي‌توانند به اداره امور مشترکين و متقاضیان تلفن همراه استان فارس مراجعه كنند.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان فارس با اعلام مطلب فوق گفت: پس از پرداخت نخستين قبض تقسيط شده و واريز مبلغ به حساب شرکت ارتباطات سيار ايران، تلفن مذکور به‌صورت خودکار (بدون نياز به مراجعه) وصل مي‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان فارس، عبدالعظیم قنبریان افزود: مشترکين تلفن همراه بايد پس از دريافت قبوض، اقساط را براساس تاريخ مندرج برروي قبض و بدون تاخير پرداخت كنند.

قنبریان اظهار داشت:درصورت عدم حضور مشترک، بستگان درجه اول ايشان مي‌توانند در شیراز به اداره امور مشترکين و متقاضیان تلفن همراه استان فارس واقع در بولوار مدرس و در شهرستانها به اداره مخابرات همان شهرستان مراجعه و با تکميل فرم مربوطه و ارائه مدارک لازم ( اصل و تصوير شناسنامه) مراجعه‌کننده (پدر، خواهر، برادر، مادر، همسر، فرزند) جهت تقسيط اقدام كنند.

مدیرعامل شرکتمخابرات استان فارس تاکید کرد: با توجه به اينکه هر مشترک در طول سال تنها يکبار مجاز  به تقسيط است، لذا در صورت اعمال شرايط تقسيط و عدم رضايت مشترک، سابقه براي مشترک منظور خواهد شد و ترتيب پرداخت اقساط در سررسيدهاي تعيين شده الزامي است در غير اين صورت مراحل تقسيط متوقف و ارتباط تلفن همراه نیز قطع مي‌شود.

وی تصریح کرد: درصورتي که مشترک يکي از اقساط را در مهلت مقرر پرداخت نكند، تلفن همراه مربوطه به علت عدم پرداخت قسط قطع گرديده و با پرداخت قبض مورد نظر و به شرط وصول مبلغ، بصورت خودکار مجددا وصل خواهد شد و درصورتي که مشترک براي بار دوم قسط تلفن همراه را به موقع پرداخت نكند، مشمول قطع تسويه حساب شده و در اين حالت براي وصل مجدد نياز به پرداخت کليه اقساط به صورت يکجا است.

  ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق برای وب سایت طلوع نیوز محفوظ می باشد.

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس