وب سایت طلوع نیوز
به قلم مدیر مسئول
ستایش بی عقلی، خود، بی عقلی است
انسان برای هر هدفی - ولو مقدس ترین هدف - اگر دست به حرکت های احساسی، شلوغ بازی و خلاف عقل و منطق بزند، هدفی کور را انتخاب کرده است و...
12345678910...
ارتباط با ما

آدرس :

شيراز - خيابان نادر - نبش پارك انقلاب - مجتمع رز - طبقه اول - واحد 14

تلفن دفتر مرکزی: 2344772 - 0711

 شماره فكس: 2344771 - 0711

آدرس دفتر كازرون:

كازرون - خيابان قدمگاه - دفتر روزنامه طلوع

تلفن دفتر كازرون: 2229246 - 0721

پست الكترونيك:

Tolou2@yahoo.com

امروز یکشنبه 12 اردیبهشت 1395   برابر با  :    1/5/2016  میلادی    مصادف با :    1437/7/22  قمری
رئيس شبكه دامپزشكي استهبان : كليه قصابي هاي شهرستان استهبان مجهز به يخچال ويتريني شدند

رييس شبكه دامپزشكي استهبان با بيان اين مطلب افزود:‌با هماهنگي شبكه ...
رئيس شبكه دامپزشكي استهبان :  كليه قصابي هاي شهرستان استهبان مجهز به يخچال ويتريني شدند

رييس شبكه دامپزشكي استهبان با بيان اين مطلب افزود:‌با هماهنگي شبكه بهداشت و درمان اين شهرستان و طي مكاتبات و جلسات مختلف با قصابيها ، كليه يخچال هاي قديمي جمع آوري شد .

به گزارش ايمان خفته از انجمن خبرنگاران استهبان : دكتر جعفر صادقي افزود: ضرورت استفاده از جايگزيني يخچال هاي مدرن به جاي يخچال هاي قديمي ايجاب شد كه اعتبار بالغ بر 400 ميليون ريال هزينه شود .

رييس شبكه دامپزشكي استهبان ادامه داد : استفاده از يخچال هاي ويتريني باعث كاهش چشمگير آلودگي محيطي در قصابي ها و لا‌شه هاي گوشت خواهد شد به طوري كه سطح گوشت از آلودگي توسط حشرات و همچنين نشستن گرد و خاك در امان خواهد بود و علا‌وه بر تازگي و ماندگاري بيشتر افزايش سلا‌مت و بهداشت عمومي مصرف كنندگان را نيز در پي خواهد داشت .

وي از شهروندان در خواست نمود كه جهت مصون بودن از ابتلا‌ به بيماري مشترك بين انسان و دام كه از طريق خوردن گوشت آلوده به وجود مي آيد ، گوشت هاي مصرفي خود را از قصابي ها و مراكز توزيع گوشت مجاز تهيه و در هنگام خريد حتما به مهر دامپزشكي و بر چسبهاي اين سازمان كه بر روي گوشت مي باشد، دقت نمايند و از خريد و مصرف گوشت هايي كه فاقد هر گونه علا‌يم شناسايي هستند، خودداري نمايند .

مسئول شبكه دامپزشكي استهبان خاطر نشان نمود : اين شبكه جهت حفظ سلا‌مت جامعه ، آماده همكاري با كليه شهروندان در خصوص دريافت شكايات و موارد تخلفات بهداشتي از سوي قصابي ها ، چلوكبابي ها ، رستوران ها و مراكز عرضه گوشت سفيد و قرمز مي باشد ، كه در اين خصوص شماره تلفن 07324225440 جهت تماس شهروندان اختصاص يافته است .


   

کد خبر : 724  

هنوز نظری برای این خبر درج نشده است


نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :  

تمام حقوق برای وب سایت طلوع نیوز محفوظ می باشد.

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس