حق الناس! چرا؟
كساني كه در يك جامعه زندگي مي كنند، بدون در نظر گرفتن تفاوت ها، از حقوق يكسان...
12345678910...

به وب سايت روزنامه طلوع  خوش آمدید

امروز جمعه 10 بهمن 1393   برابر با  :    30/1/2015  میلادی    مصادف با :    1436/4/8  قمری
رئيس شبكه دامپزشكي استهبان : كليه قصابي هاي شهرستان استهبان مجهز به يخچال ويتريني شدند

رييس شبكه دامپزشكي استهبان با بيان اين مطلب افزود:‌با هماهنگي شبكه ...
رئيس شبكه دامپزشكي استهبان :  كليه قصابي هاي شهرستان استهبان مجهز به يخچال ويتريني شدند

رييس شبكه دامپزشكي استهبان با بيان اين مطلب افزود:‌با هماهنگي شبكه بهداشت و درمان اين شهرستان و طي مكاتبات و جلسات مختلف با قصابيها ، كليه يخچال هاي قديمي جمع آوري شد .

به گزارش ايمان خفته از انجمن خبرنگاران استهبان : دكتر جعفر صادقي افزود: ضرورت استفاده از جايگزيني يخچال هاي مدرن به جاي يخچال هاي قديمي ايجاب شد كه اعتبار بالغ بر 400 ميليون ريال هزينه شود .

رييس شبكه دامپزشكي استهبان ادامه داد : استفاده از يخچال هاي ويتريني باعث كاهش چشمگير آلودگي محيطي در قصابي ها و لا‌شه هاي گوشت خواهد شد به طوري كه سطح گوشت از آلودگي توسط حشرات و همچنين نشستن گرد و خاك در امان خواهد بود و علا‌وه بر تازگي و ماندگاري بيشتر افزايش سلا‌مت و بهداشت عمومي مصرف كنندگان را نيز در پي خواهد داشت .

وي از شهروندان در خواست نمود كه جهت مصون بودن از ابتلا‌ به بيماري مشترك بين انسان و دام كه از طريق خوردن گوشت آلوده به وجود مي آيد ، گوشت هاي مصرفي خود را از قصابي ها و مراكز توزيع گوشت مجاز تهيه و در هنگام خريد حتما به مهر دامپزشكي و بر چسبهاي اين سازمان كه بر روي گوشت مي باشد، دقت نمايند و از خريد و مصرف گوشت هايي كه فاقد هر گونه علا‌يم شناسايي هستند، خودداري نمايند .

مسئول شبكه دامپزشكي استهبان خاطر نشان نمود : اين شبكه جهت حفظ سلا‌مت جامعه ، آماده همكاري با كليه شهروندان در خصوص دريافت شكايات و موارد تخلفات بهداشتي از سوي قصابي ها ، چلوكبابي ها ، رستوران ها و مراكز عرضه گوشت سفيد و قرمز مي باشد ، كه در اين خصوص شماره تلفن 07324225440 جهت تماس شهروندان اختصاص يافته است .


   

کد خبر : 724  

هنوز نظری برای این خبر درج نشده است


نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :