چهار شنبه 9 خرداد 1403 5/29/2024

به وب سایت رسمی روزنامه طلوع خوش آمدید

یکشنبه 26 فروردین 1403 ، 59 : 17

کد خبر : 27706

از 0 نفر 0

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران :

نقره ۱۰ درصد گران شد

نقره ۱۰ درصد گران شد

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: در یک ماه گذشته همراه با افزایش نرخ طلا، نقره هم گران شد.

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: در یک ماه گذشته همراه با افزایش نرخ طلا، نقره هم گران شد.
محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا از افزایش 10 درصد نقره در یک ماه گذشته خبر داد و گفت: با تغییرات قیمت نفت بهای 4 فلز گرانبهای طلا، نقره، پلاتین و پلادیوم تغییر می‌کند و با افزایش نرخ انس جهانی قیمت نقره هم در این مدت افزایش پیدا کرد.
وی با بیان اینکه در حال حاضر هر گرم نقره 44 هزار تومان است، ادامه داد: روز گذشته برای اولین بار نرخ انس جهانی به 2420 دلار رسید اما امروز با تعدیل قیمت به 2343 دلار کاهش پیدا کرد و در یک ماه گذشته به طور میانگین انس جهانی 11 درصد رشد داشت و نرخ نقره هم در این مدت 10 درصد افزایش پیدا کرد.
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به تقاضا برای نقره و پلاتین گفت: نه تنها نقره بلکه پلاتین هم در بازار متقاضی دارد چراکه برخی از مردان استفاده از طلا را حرام می‌دانند و به خرید حلقه پلاتین علاقه مند هستند.
کشتی‌آرای همچنین درباره ادامه افزایش قیمت سکه و طلا در بازار اظهار داشت: قیمت طلا و سکه تحت تأثیر افزایش نرخ ارز و انس جهانی افزایش داشت و قیمت هر قطه سکه تمام طرح امامی 45 میلیون تومان، طرح قدیم 42 میلیون و 200 هزار تومان، قیمت هر قطع نیم سکه 27 میلیون تومان و ربع سکه 17 میلیون تومان و همچنین قیمت هر گرم طلا 3 میلیون و 760 هزار تومان است.


ارسال دیدگاه Post comments


آخرین عناوین « خبر برگزیده »

صفحه اینستاگرام روزنامه طلوع کانال واتس اپ روزنامه طلوع

پربازدیدترین ها