یکشنبه 3 تیر 1403 6/23/2024

به وب سایت رسمی روزنامه طلوع خوش آمدید

 • مشکل حجاب با «بگیر و ببند» حل نمی‌شود

  مشکل حجاب با «بگیر و ببند» حل نمی‌شود

  «ما در کشوری حساب شده هم زندگی می‌کنیم که سرمایه‌ای همچون خون پاک شهدا را داریم، مردم آزاده در دنیا به قانون کشورشان احترام گذاشته و عمل می‌کنند، لذا باید توجه داشت مسائلی مانند حجاب و امثال آن با بگیر و ببند حل نمی‌شود، با ادب و عدل حل می‌شود.»
 • رهبر انقلاب: آقایان نامزدها در مباحثات خود از اظهارات دشمن شادکن پرهیز کنند

  رهبر انقلاب: آقایان نامزدها در مباحثات خود از اظهارات دشمن شادکن پرهیز کنند

  به گزارش ایرنا، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان قوه قضائیه، «حل‌وفصل مسائل و اختلافات مردم براساس عدالت» و «جلوگیری از عبور از خط قرمز قانون» را از مسئولیت‌های اصلی دستگاه قضا برشمردند و افزودند: مهمترین وظیفه دستگاه قضایی اجرای شجاعانه و بدون ملاحظه عدالت است.
 • نتانیاهو به امید بازگشت ترامپ جنگ را طولانی می‌کند

  نتانیاهو به امید بازگشت ترامپ جنگ را طولانی می‌کند

  گفته می‌شود «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی خواستار ادامه جنگ است تا زمانی که دونالد ترامپ بار دیگر به راس قدرت بازگردد، این مسئله را مشاوران وی تائید کردند، اما حقیقت این است که تغییر راس هرم سیاسی در واشنگتن اهمیتی ندارد؛ چراکه نه رئیس جمهوری آینده آمریکا حتی اگر ترامپ باشد، می‌تواند توازن قوا را تغییر دهد و نه رژیم صهیونیستی می‌تواند به اهداف جنگ دست یابد.
 • تا کنار نرفتن پوششی‌ها نباید مناظره‌ای انجام شود

  تا کنار نرفتن پوششی‌ها نباید مناظره‌ای انجام شود

  دو جلسه از پنج جلسه مناظره کاندیداهای ریاست‌جمهوری برگزار شده است. حشمت‌الله فلاحت‌پیشه، رئیس سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس، می‌گوید این مناظره‌ها بسیار کسل‌کننده‌اند و تیم پزشکیان نباید زیر بار این همه مناظره کسل‌کننده می‌رفت. او می‌گوید تعداد زیاد مناظره‌ها به نفع نامزدهایی است که به جای ارائه برنامه منطقی، به دنبال حاشیه‌بردن حقایق و استفاده از تکنیک‌های سفسطه برای پیروزی در بحث هستند.