چهار شنبه 9 خرداد 1403 5/29/2024

به وب سایت رسمی روزنامه طلوع خوش آمدید

دوشنبه 27 فروردین 1403 ، 34 : 18

کد خبر : 27708

از 0 نفر 0

هزینه یک میلیارد دلاری رژیم اسرائیل برای مقابله با موشک‌ها و ‌پهپادهای ایران

هزینه یک میلیارد دلاری رژیم اسرائیل برای مقابله با موشک‌ها و ‌پهپادهای ایران

رسانه‌های صهیونیستی اذعان کردند که پاسخ موشکی و پهپادی ایران به رژیم صهیونیستی، حدود یک میلیارد دلار برای این رژیم هزینه داشته است.

رسانه‌های صهیونیستی اذعان کردند که پاسخ موشکی و پهپادی ایران به رژیم صهیونیستی، حدود یک میلیارد دلار برای این رژیم هزینه داشته است.
به گزارش ایرنا به نقل از رسانه‌های صهیونیستی، پاسخ موشکی و پهپادی تهران به حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق، حدود یک میلیارد دلار خسارت برای این رژیم به همراه داشت.
شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی اعلام کرد: زمان پاسخ موشکی و پهپادی ایران، تمام جنگنده‌های اسرائیلی در آسمان بودند و ترس این را داشتند که در پایگاه‌هایشان هدف قرار گیرند.
این خبر در حالی منتشر می‌شود که سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد: ایران شب گذشته بیش از ۳۰۰ موشک بالستیک و پهپاد و موشک کروز شلیک کرد.
دانیل هاگاری افزود: کابینه جنگ جلسه گرفت و در حال تهیه طرح‌های نظامی برای پاسخ به تهدیدهای ایران است.
این سخنگو بدون اشاره به جنگ افروزی رژیم صهیونیستی در منطقه و حمله به کنسولگری ایران در دمشق مدعی شد که پاسخ ایران به این حمله، یک اقدام خطرناک بود که خاورمیانه را به سمت تنش سوق می‌دهد.
برخلاف ادعاهای رژیم صهیونیستی درباره رهگیری پهپادها و موشک‌های شلیک شده از سوی ایران، تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی نشان از اصابت این پهپادها و موشک‌ها به اهداف از پیش تعیین شده در سرزمین‌های اشغالی دارد.
به گزارش ایرنا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شنبه شب با صدور اطلاعیه‌ای از شلیک ده‌ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی خبر داد.
در اطلاعیه سپاه آمده است: در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه، اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.


ارسال دیدگاه Post comments


آخرین عناوین « خبر برگزیده »

صفحه اینستاگرام روزنامه طلوع کانال واتس اپ روزنامه طلوع

پربازدیدترین ها