چهار شنبه 9 خرداد 1403 5/29/2024

به وب سایت رسمی روزنامه طلوع خوش آمدید

جمعه 31 فروردین 1403 ، 28 : 18

کد خبر : 27722

از 0 نفر 0

شهردار کلان‌شهر شیراز خبر داد؛

تشکیل برنامه راهبردی عملیاتی شهرداری شیراز تا سال ۱۴۰۴

تشکیل برنامه راهبردی عملیاتی شهرداری شیراز تا سال ۱۴۰۴

شهردار کلان‌شهر شیراز از تشکیل برنامه راهبردی عملیاتی شهرداری شیراز تا سال ۱۴۰۴ در خصوص پروژه‌های بزرگ‌مقیاس با اولویت ویژه خبر داد.

شهردار کلان‌شهر شیراز از تشکیل برنامه راهبردی عملیاتی شهرداری شیراز تا سال ۱۴۰۴ در خصوص پروژه‌های بزرگ‌مقیاس با اولویت ویژه خبر داد.
به گزارش روزنامه طلوع به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، در ادامه جلسات ماهیانه مدیریت شهری با پیمانکاران پروژه‌های بزرگ‌مقیاس، جلسه در خصوص پارک آبی بزرگ شهر و خط 3 مترو با شرکت شمس عمران برگزار شد.
شهردار کلان‌شهر شیراز در جلسه خط ۳ مترو و پارک آبی بزرگ شهر شیراز گفت: روند اجرایی خط ۳ مترو از پیشرفت خوبی برخوردار است. محمدحسن اسدی اظهار کرد: از مسائل و مشکلات مهم پروژه برق‌رسانی از شبکه اصلی بود که پس از پیگیری‌های زیاد مشکل برق رفع شد.
شهردار شیراز در خصوص اهمیت پارک آبی اظهار کرد: پارک آبی بزرگ شهر از مطالبات مهم مردم شیراز و مدیریت شهری، است و موضوعات مربوط به آن موردبررسی قرار گرفت و دستورات لازم جهت راه‌اندازی نوبت شب داده و مقرر شد پروژه به‌صورت شبانه‌روزی روند اجرایی خود را ادامه داده تا بتوانیم در برنامه زمان‌بندی تعیین‌شده شاهد بهره‌برداری از آن باشیم.
وی گفت: همه تلاش شهرداری بر این است که پروژه‌ها را در زمان مقرر به سرانجام برساند.
این مقام ارشد مدیریت شهری شیراز بیان کرد: شهرداری شیراز یک برنامه راهبردی عملیاتی تا سال ۱۴۰۴ تعریف کرده که شامل چندین ده پروژه بزرگ‌مقیاس با اولویت ویژه را دارد و پیرو این برنامه جلساتی به‌صورت مستمر و هفتگی برگزار می‌شود تا بتوانیم مسائل و مشکلات پیش روی پروژه‌ها شناسایی و در کمترین زمان ممکن برطرف شود.
اسدی در ادامه گفت: پروژه‌های عمرانی هرکدام مدل و الگوی خاص خود را داشته و شرایط خاص خودش را دارد و قطعاً نمی‌شود یک نسخه واحد برای همه پروژه‌ها بپیچیم.


ارسال دیدگاه Post comments


آخرین عناوین « خبر برگزیده »

صفحه اینستاگرام روزنامه طلوع کانال واتس اپ روزنامه طلوع

پربازدیدترین ها