یکشنبه 3 تیر 1403 6/23/2024

به وب سایت رسمی روزنامه طلوع خوش آمدید

چهار شنبه 2 خرداد 1403 ، 15 : 11

کد خبر : 27806

از 0 نفر 0

شهردار شهر کازان روسیه با مردم ایران در سوگ است

شهردار شهر کازان روسیه  با مردم ایران در سوگ است

شهردار شهر کازان روسیه در پیام مکتوب به محمدحسن اسدی شهردار کلان‌شهر شیراز ضمن ابراز تسلیت صمیمانه و همدردی قلبی با مردم ایران گفت: رئیس‌جمهور «سید ابراهیم رئیسی» نقش ارزنده‌ای در توسعه، رفاه، امنیت و ثبات ایران ایفا کرد.

شهردار شهر کازان روسیه در پیام مکتوب به محمدحسن اسدی شهردار کلان‌شهر شیراز ضمن ابراز تسلیت صمیمانه و همدردی قلبی با مردم ایران گفت: رئیس‌جمهور «سید ابراهیم رئیسی» نقش ارزنده‌ای در توسعه، رفاه، امنیت و ثبات ایران ایفا کرد.
به گزارش روزنامه طلوع به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، ایلسور متشین شهردار شهر کازان روسیه در پیام مکتوب به محمدحسن اسدی شهردار کلان‌شهر شیراز ضمن ابراز تسلیت صمیمانه و همدردی قلبی با مردم ایران گفت: رئیس‌جمهور «سید ابراهیم رئیسی» نقش ارزنده‌ای در توسعه، رفاه، امنیت و ثبات ایران ایفا کرد.
شهردار کازان در پیام خود به شهردار شیراز اظهار داشت: به نمایندگی از شورای شهر، کمیته اجرایی و شهروندان کازان، مراتب تسلیت صمیمانه و همدردی قلبی خود را بابت فقدان سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و همراهان ایشان، تقدیم دوستان، بستگان و مردم عزیز ایران می‌کنم.
ایلسور متشین با تاکید بر نقش ارزنده رئیس‌جمهور سید ابراهیم رئیسی در توسعه، رفاه، امنیت و ثبات ایران افزود: ایشان به‌عنوان یک سیاستمدار و رهبر برجسته، سزاوارانه مورداحترام هم‌وطنان خود بود و اعتبار ویژه‌ای در سطح بین‌المللی داشت.
وی تصریح کرد: رئیس‌جمهور «سید ابراهیم رئیسی» سهم بسزایی در توسعه روابط ایران و روسیه داشت و نه‌تنها یک چهره سیاسی ممتاز که یک شخصیت جامع و الگویی برای انسان‌ها بود.
در بخش پایانی این پیام آمده است: در این لحظات سخت و دشوار، ضمن اعلام مراتب همدردی صمیمانه و حمایت خود به خانواده درگذشتگان این حادثه و مردم ایران، برای همه در برابر این فقدان غیرقابل‌جبران، قدرت معنوی آرزومندم.
وی خاطرنشان کرد: کازان نیز با مردم ایران در سوگ است.
بر اساس این گزارش؛ دپارتمان روابط خارجی نانجینگ چین نیز با ارسال پیامی به اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز، مراتب تسلیت قلبی و همدردی عمیق شهرداری و شهروندان شهر متبوع خود را بابت حادثه ناگوار از دست دادن رئیس جمهور و همراهانشان اعلام کرد.


ارسال دیدگاه Post comments


آخرین عناوین « خبر برگزیده »

صفحه اینستاگرام روزنامه طلوع کانال واتس اپ روزنامه طلوع

پربازدیدترین ها