یکشنبه 3 تیر 1403 6/23/2024

به وب سایت رسمی روزنامه طلوع خوش آمدید

سه شنبه 8 خرداد 1403 ، 52 : 18

کد خبر : 27826

از 0 نفر 0

سردار پاکپور:

در آینده نزدیک نیروی زمینی سپاه به پهپادهای امدادرسان دست می‌یابد

در آینده نزدیک نیروی زمینی سپاه  به پهپادهای امدادرسان دست می‌یابد

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران بر لزوم طراحی قابلیت تجهیز پهپادها و ریز پرنده‌های به امدادرسانی در صحنه‌های عملیاتی تاکید کرد و گفت: نیروی زمینی سپاه در آینده نزدیک به این مهم دست می‌یابد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران بر لزوم طراحی قابلیت تجهیز پهپادها و ریز پرنده‌های به امدادرسانی در صحنه‌های عملیاتی تاکید کرد و گفت: نیروی زمینی سپاه در آینده نزدیک به این مهم دست می‌یابد.
به گزارش ایرنا، سردار محمد پاکپور در آغاز سومین مسابقات شمس ۳ نیروی زمینی سپاه که به میزبانی تیپ زرهی امام زمان (عج) نزسا برگزار شد، حادثه شهادت شهید آیت‌الله رئیسی رییس جمهور محبوب و خدمتگزار و هیات همراه را به نیروهای شرکت کننده در رزمایش و ملت عزیز ایران تسلیت گفت و اظهار داشت: این حادثه یک حادثه بسیار سنگین برای نظام و کشور بود ولی حضور باشکوه مردم در بدرقه و تشییع پیکرهای شهدای خدمت یک بار دیگر فضایی کشور را معطر کرد. مراسم‌های تشییع پیکرهای شهدای خدمت که در تبریز، قم، تهران، بیرجند و مشهد صورت گرفت کم نظیر و بسیار باشکوه بود.
وی عنوان کرد: اتفاقی که افتاد موجب تغییر نگاه دنیا به جمهوری اسلامی ایران شد به این معنا که مردم در همه شرایط از نظام جمهوری اسلامی حمایت می‌کنند.
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران با بیان اینکه در نیروی زمینی سپاه دو موضوع مهم در حوزه بهداشت و درمان و بهداری رزمی داریم که برای ما مایه افتخار است؛ گفت: عملکرد بهداری رزمی در حدی بسیار بالایی از کیفیت قرار دارد دوم مردم یاری در این زمینه.
سردار پاکپور به لزوم طراحی قابلیت تجهیز پهپادها و ریز پرنده‌ها به انتقال تجهیزات پزشکی به صحنه درگیری تاکید کرد و افزود: پهپادهای ما باید بتوانند در صحنه به نیروهای حاضر در میدان کمک کند. البته استفاده از توان بالگردی هوانیروز سپاه در حوزه جابجایی مجروح نیز در دستور کار قرار دارد.


ارسال دیدگاه Post comments


آخرین عناوین « خبر برگزیده »

صفحه اینستاگرام روزنامه طلوع کانال واتس اپ روزنامه طلوع

پربازدیدترین ها